skip to main
|
skip to sidebar
2010. április 5., hétfő
"Új seprű, jól seper"
Azt hiszem megtartom, a gépet (Nikon D90) is és a modellt (Ada lányom) is :D
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
L@ndser
Magamról
Landser
Teljes profil megtekintése
"A fényképezés a képzeletről szól és arról a képességről, hogy a képzeletünk egy darabkáját kivetítsük a filmre. A felszerelés így csak annyiban fontos, mint a szobrász vésője." Carlos Clarke
e-mail:
landser@landser.hu