2010. március 23., kedd

Csere

Hétfőn elengedtem a "kezét" a kis A200-omnak és az összes objektívnek. Ma megis jött a jogutód egy Nikon D90 +18-105mm es kit személyében.
Első benyomások: :D :D :D :D egyész nap vigyorgok mint egy debil, annyira összehasonlíthatatlan a 2 gép :D iszonyat jó. De nem kicsit bonyolult a menüje, ebben a Sony magasan jobb. 300 oldalas kézikönyv majd segít ;-)