Ma megérkezett a Pentacon 135mm-s a gyári tokot a posta összetörte, szerencsére az objektívet a belső tok megvédte, ha lesz időm kitisztítom, kap friss szilikonzsírt és letesztelem a minőségét.
"A fényképezés a képzeletről szól és arról a képességről, hogy a képzeletünk egy darabkáját kivetítsük a filmre. A felszerelés így csak annyiban fontos, mint a szobrász vésője." Carlos Clarke