2010. január 13., szerda

Széttört tok

Ma megérkezett a Pentacon 135mm-s a gyári tokot a posta összetörte, szerencsére az objektívet a belső tok megvédte, ha lesz időm kitisztítom, kap friss szilikonzsírt és letesztelem a minőségét.