2010. január 15., péntek
Ez a 135-ös Pentacon nem volt hosszú "szerelem", rájöttem bármennyire is szép és éles rajzolatú képet ad nekem ez a tartomány okafogyott, nem tudom kihasználni. Ahogy jött úgy ment is, egy fiatal fotós lesz az új gazdája. 100mm gyújtótávolság alatt oké még csak-csak valahogy az ember eltalálja az élességet pusztán szemre, de ez fölött igen is jó az élesség visszajelző kontrol és az autó fókusz. Marad a jó öreg Helios 58mm-es, azzal is elég elbabrálni, nem elég hogy az objektívek cserélgetése már önmagában macera, még az adaptert is csavargassam-ááááá kizárt.