2013. december 17., kedd

Samsung és a Nikon egybekelt ;-)

https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgxITUB6GHC9Ek10TB6micZAJyYaNgggc6J67AzMCL3DBmjP-cqMoiUtJI0TC2OR2T0x7w0P0d-kyOoLItGwxNxmHR9ms1aasr7owumYMEQ7aAySGFTj4RkxbG8VCUuYOPG3Rv5iWRpd6c/s1600/DSC_1206.jpg