2013. január 17., csütörtök

Megvan a G és pont ;-)

Kedvenc objektívem a Nikkor 85/1.8 új gazdához kerül, az ütött kopott külső kemény szívet takar még mindig, pedig nem fiatal darab már. Az új technikák (D800, D7000) magas felbontása viszont még karcosabb üveg igényelt, így az utód szintén 85/1.8, de már a G-s változat, ez nyitva is olyan képet produkál, hogy eszméletlen, Full Frames vázon hozza csak a csúcsformáját, olyan háttérmosással, hogy az nem mindennapi.