18-200 VR új gazdát talált, nekem nem nagyon jött be, helyette vettem inkább egy 17-50/2.8 Tamront, így 17-200mm le vagyok fedve 2.8-as fényerőn :D

50/1.8-is lecserélődött egy 35/1.8-ra DX-es vázon sokkal használhatóbb.

Canon G5 helyett pedig egy Nikon D60 lett a "kisgépem"