D90-et lecseréltem egy D300s -re, hát van különbség, nem kevés :D AF pontos,(D90-ről ez nem volt elmondható) Jóval masszívabb darab, minden kézre esik, imádom.
"A fényképezés a képzeletről szól és arról a képességről, hogy a képzeletünk egy darabkáját kivetítsük a filmre. A felszerelés így csak annyiban fontos, mint a szobrász vésője." Carlos Clarke