2011. április 4., hétfő

Újabb gépcsere

D90-et lecseréltem egy D300s -re, hát van különbség, nem kevés :D AF pontos,(D90-ről ez nem volt elmondható) Jóval masszívabb darab, minden kézre esik, imádom.