2010. március 9., kedd
Tegnap este az adót el is "füstöltem" szinkron kábelen a SUNPAK 140-es vaku kondija visszatöltött rá és azóta se kép se hang :( Mindegy a vevő megmaradt, amit amúgy is kelet volna még egyet rendelnem, így most egy komplett szett lesz megint helyette. Megint várhatok 20 napot, hogy használhassam, ez bosszant a legjobban, de vigasztal az hogy jön ki lassan a jóídő és lehet menni a szabadba, annál jobb fények nem is kellenek.