Az alábbi részletgazdag képekkel mutatom be objektíveim "munkáját"
A legdrágább - igaz a legjobb is :D Kit obi (hát én többet vártam volna tőle) A legolcsóbb 2000-Ft fix orosz csoda - igen vannak még csodák, meglepően kiváló képet készít.
"A fényképezés a képzeletről szól és arról a képességről, hogy a képzeletünk egy darabkáját kivetítsük a filmre. A felszerelés így csak annyiban fontos, mint a szobrász vésője." Carlos Clarke