Jó-jó és érdekes, de olyan macerás, hogy nem fog a kedvenc objektíveim közé tartozni :S
Viszont nagyon kemény a rajzolata, ha sikerül a manuális élességállítás kontrol nélkül :( iszonyat éles képet ad, 2f rekesznél nagyon szépen mossa a hátteret. 4f-en a legkihasználhatóbb úgy vettem észre, ha lesz időm töltök fel tesztképeket.